Ceník ubytování

Typ pokoje

Cena ubytování 

za jednu noc

Dvoulůžkový pokoj při obsazení jednou osobou

790,-

Dvoulůžkový pokoj (cena pro 2 osoby)

1.190,-

Osoba na přistýlce ve dvoulůžkovém pokoji 

300,-

Apartmán (cena pro 2 osoby)

1.390,-

Každá další osoba v apartmánu

300,-

Dítě do 3 let na přistýlce / v dětské postýlce 

200,-

 

Ceník je platný od 1. 1. 2022, uvedené ceny platí pro přímé rezervace.

Ceny jsou v CZK. Nejsme plátci DPH.

 

Rodinný pension Bečov nabízí v ceně ubytování ložní prádlo, ručníky a osušky, po hostech nepožadujeme žádné další poplatky za spotřebovanou vodu, vytápění či elektrickou energii. V ceně je zahrnutý úklid, Wi-fi připojení k internetu a rekreační poplatky hrazené městu Bečov nad Teplou. Dětská postýlka vč. povlečení, příp. dětská židlička jsou k dispozici zdarma na vyžádání. 

 

Vážení hosté, velice nás těší vysoký zájem o ubytování v Rodinném pensionu Bečov. Prosíme Vás o pochopení, že vzhledem k tomuto vytížení je možné ubytování ve dvoulůžkových pokojích na 2 a více nocí (v období letních prázdnin 3 a více nocí) a ubytování v apartmánu na 3 a více nocí (v období letních prázdnin 5 a více nocí). Děkujeme

 

Hostům pensionu rádi zajistíme snídaně (běžně v sezóně od května do října; od listopadu do dubna na dotaz). Snídaně jsou podávány formou bufetu ve vedlejším pensionu (cca 50 m). Cena snídaně činí 150 Kč. Snídaně je třeba objednávat alespoň jeden den před příjezdem. 

 

Check in: 12:00 - 20:00 hod., příp. dle dohody.

Check out: do 10:00 hod., příp. dle dohody.

Provozovatel si vyhrazuje právo požadovat poplatek za pozdní příjezd nebo pozdější odjezd.

 

Pobyty v období vedlejší sezóny, zejména v zimním období je třeba objednávat alespoň jeden den (24 hod.) před příjezdem.

 

Předem je možné dohodnout se na vystavení faktury zaměstnavateli.

 

Všechny prostory pensionu jsou nekuřácké.

Vaši domácí mazlíčci nemají vstup do pensionu povolen. Děkujeme za pochopení.

 

Zjistěte, zda máme Vámi požadované ubytování k dispozici - v záložce "Ubytování" můžete zjistit aktuální stav rezervací jednotlivých pokojů.

 

Objednací, platební a storno podmínky

Aktualizace 12/2021
 

1. Objednávka
Smluvní vztah mezi ubytovatelem, Mgr. Danielem Tovthem, Rodinný pension Bečov, IČO: 707 23 621, se sídlem Náměstí 5. května 27, Bečov nad Teplou (dále jen ubytovatel) a ubytovaným (případně také objednatelem ubytování, dále jen ubytovaný nebo objednatel) vzniká na základě potvrzené objednávky ubytování.

2. Platební podmínky

Je-li sjednán rezervační poplatek na ubytování, je objednatel povinen na základě vystavené faktury v termínu splatnosti sjednaný rezervační poplatek zaplatit. Není-li v termínu splatnosti uhrazen rezervační poplatek, ubytovatel není povinen dále rezervaci pro objednatele držet. Výše rezervačního poplatku odpovídá minimálně částce jedné noci objednaného ubytování, maximálně 50% z celkové ceny objednaného ubytování. Rezervační poplatek je uhrazen připsáním stanovené částky na bankovní účet ubytovatele. Uhrazený rezervační poplatek je započten do celkové ceny ubytování. 

 

Pokud dojde ke stornování objednávky, je objednatel povinen uhradit storno poplatky. Storno poplatky představují smluvní pokutu. Pro úhradu stornopoplatků je ubytovatel oprávněn použít zaplacený rezervační poplatek. Jsou-li stornopoplatky nižší, než zaplacený rezervační poplatek, ubytovatel do pěti dní od stornování objednávky tuto zbývající část rezervačního poplatku vrací převodem zpět na bankovní účet objednatele. Ubytovatel zároveň vystaví dobropis.

 

3. Storno poplatky                        

Objednatel je povinen uhradit ubytovateli za objednané a následně stornované ubytování stornopoplatky v následujícím rozsahu.

 

Storno objednávky

V případě, že objednatel z jakéhokoli důvodu zruší objednávku ubytování, sjednávají se následující storno podmínky. Doba se počítá ode dne zrušení objednávky ubytování ze strany objednatele do termínu nástupu ubytování. Zrušení objednávky lze provést telefonicky nebo e-mailem.

 

Více než 21 dní přede dnem nástupu – bez storno poplatku

21 - 8 dnů přede dnem nástupu – 10 % z celkové ceny objednaného a následně stornovaného ubytování

7 - 4 dnů přede dnem nástupu – 30 % z celkové ceny objednaného a následně stornovaného ubytování

3 - 0 dní přede dnem nástupu nebo nenastoupení ubytování – minimálně cena jedné noci objednaného a následně stornovaného ubytování, maximálně 50% z ceny objednaného a následně stornovaného ubytování

 
 
 

Bankovní spojení

Fio banka, a. s.: 2200472191/2010

IBAN: CZ14 2010 0000 0022 0047 2191

BIC: FIOBCZ PPXXX 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je podnikatel povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.