Kde Vás ubytujeme

POKOJ č 1 - Dvoulůžkový pokoj (24 m2– podkrovní pokoj s širokým výhledem na údolí řeky Teplá obklopené lesy nabízí dvoulůžko (manželskou postel) a posezení ve dvou křeslech s vyšším konferenčním stolkem, který je možné také využít jako pracovní stůl. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. 

  

rezervujte si pokoj č. 1: +420 725 735 296 nebo pensionbecov@email.cz

 

POKOJ č. 2 - Dvoulůžkový pokoj - Junior suite (31 m2) – podkrovní pokoj s výhledem na celé náměstí, zámek a kostelní věž nabízí dvě oddělená lůžka s možností další přistýlky a obývací část s pohodlnými křesly a konferenčním stolkem. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.  Pokoj může být dle Vašeho přání vybaven dětskou postýlkou. Pokoj vyhovuje standardu rodinného pokoje.

 

  

rezervujte si pokoj č. 2: +420 725 735 296 nebo pensionbecov@email.cz

 

Apartmán (60 m2) – prostorný apartmán rozprostírající se přes celé druhé nadzemní podlaží s rozvržením 3+kk poskytuje plně vybavenou kuchyňskou linku s lednicí, varnou deskou a jídelním stolem, obývák s rozkládací rohovou pohovkou s ložnou plochou 160 x 200 cm. V apartmánu je také ložnice s dvoulůžkem (manželskou postelí) a dalším lůžkem sloužícím jako přistýlka. Z ložnice je vstup do koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Dlažba koupelny Vás v chladných měsících příjemně zahřeje díky vestavěnému podlahovému vytápění. Z kuchyně a obýváku je výhled na náměstí, z ložnice na údolí řeky Teplá. Apartmán může být dle Vašeho přání vybaven dětskou postýlkou, dětskou židličkou nebo další přistýlkou.

  

rezervujte si apartmán: +420 725 735 296 nebo pensionbecov@email.cz

Co dále nabízíme

Klubová místnost (35 m2) nacházející se v přízemí je k dispozici hostům pensionu. Kapacita klubové místnosti je 10-15 osob. Je koncipována jako odpočinková místnost s prostornou rohovou sedačkou a krbovými kamny. Přestože velká okna zprostředkují výhled přímo na náměstí, budete zde mít dostatek soukromí. Klubová místnost je připravena pro pořádání večírků, rodinných oslav nebo firemních akcí. Na vyžádání je k dispozici i aparatura, ke které lze připojit jakýkoli hudební přehrávač.

 

Ke klubové místnosti náleží také společná kuchyňka, která je k dispozici zdarma, pokud váš pobyt trvá alespoň na dvě noci. Kuchyňka je plně vybavena (varná deska, rychlovarná konvice, prostorná lednice, nádobí apod.). V kuchyňce je barový pult a dvě židle, v klubové místnosti pak 2 stoly. 

 

Parkování v Bečově nad Teplou

Počínaje sezónou 2022 jsou pro hosty k dispozici bezplatná parkovací stání. Parkovací stání jsou pro 2 menší vozy nebo pro jeden velký automobil (např. typu SUV). Parkování je dostupné z ulice Poštovní u domu čp. 31. Parkovací stání je nutné předem rezervovat.

MAPKA příjezdu na parkovací stání Rodinného pensionu Bečov

MAPKA s dalšími parkovacími možnostmi v Bečově nad Teplou.

Parkování na Náměstí 5. května (tj. přímo před pensionem) je od 8. do 18. hodiny placené. Parkování přes noc je zde od 18. do 8. hodiny je bezplatné.
 

Důležité upozornění

Všechny prostory pensionu jsou nekuřácké.

Je nám líto, ale domácí mazlíčci nemají vstup do pensionu povolen.

 

Proč právě k nám

Jsme připraveni na pobyty rodin s dětmi

Nabízíme prostorný apartmán s plně vybaveným kuchyňským koutem, obývákem a ložnicí, nebo „junior suite“ – rodinný dvoulůžkový pokoj s obývací částí a možností přistýlky. K dispozici je dětská postýlka, dětská židlička a přistýlky dle potřeby. V prostorách pensionu připravujeme i dětský koutek. Vstupní dveře do pokojů i apartmá jsou vybaveny automatickým samozavíračem (brano), který malým dětem zabrání vstupu z pokoje na schodiště. Vaše děti tak budou v bezpečí.

Dále můžete navštívit nové venkovní dětské hřiště (asi 200 m od pensionu) nebo zámecké terasy, které jsou přístupné v otevírací době zámku zdarma (asi 100 m od pensionu).

 

Zdarma Vám poskytneme kuchyňku

Pro hosty pensionu, jejichž pobyt trvá alespoň dvě noci, je zdarma k dispozici plně vybavená kuchyňka.

 

Přivítáme zákazníky z řad podnikatelů a firem

Obchodním cestujícím nebo zaměstnancům na služebních cestách nabízíme veškerý komfort pro práci i odpočinek. V celém pensionu je k dispozici vysokorychlostní wi-fi připojení, které poskytujeme zdarma. K dispozici je i pracovní stůl. Při opakovaných pobytech Vám připravíme příjemné slevy nebo bonusy. Pro firemní akce lze využít klubovou místnost, kde je možné pořádat vzdělávací akce, porady, jednání nebo team building. Kapacita klubové místnosti je 10 - 15 osob.

 

   Naše prezentace na Penziony.cz : Rodinný pension Bečov - ubytování Bečov nad Teplou

 

 

Historie objektu

Dům č. p. 27 byl postaven v roce 1910 rodinou Feilerů, sloužil jako obchod s domácími potřebami a skladovací prostory klempířské firmy. V roce 1946 dům koupil Vojtěch Hosnedl a navázal na tradici prodeje domácích potřeb. V roce 2000 byl dům č. p. 27 prohlášen kulturní památkou. Od roku 2010 proběhla v celém objektu rozsáhlá rekonstrukce. Na podzim roku 2013 pro Vás Daniel Tovth (vnuk Vojtěcha Hosnedla) otevřel Rodinný pension Bečov. Od té doby neustále pracujeme na tom, aby se naši hosté v pensionu cítili co nejlépe.